Smart Spot 30W LED OTOČNÁ HLAVA

Vyprodáno PARTY LIGHT

Mini Spot 30 je nejlevnější a nejkompaktnější LED hlava ve své třídě. Zařízení je ideální pro osvětlení malých eventů, klubů nebo svateb. Tato mobilní hlava je nejoblíbenějším modele. Vysoká kvalita, nízká cena, vysoká trvanlivost a zajímavé efekty jsou charakteristické pro Mini Spot 30.

Vlastnosti:

Mobilní hlava Light4me má vestavěný ovládací panel, který se skládá z LED displeje a tlačítek. To umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání. Spot nabízí 4 provozní režimy:

- Zvukový režim
- Automatický režim
- DMX pro ovládání externími zařízeními
- Master / Slave

Při použití více hlav na stativu nebo rampě získáváte spoustu vizuálních efektů. Obsahuje 30W bílou LED, která vytváří jasný a expresivní světelný paprsek. Díky zabudovanému barevnému kolečku a gobu můžete snadno získat silné syté barvy a charakteristické zajímavé vzory, které jsou dokonalým doplňkem vaší akce. Díky kompaktní velikosti a nízké hmotnosti nebude při přepravě zařízení problém. Nejsilnějším argumentem však je bezkonkurenční nízká cena, která činí toto zařízení nejčastěji používanou mobilní hlavou pro začátečníky, DJe a osvětlovače.

Technické údaje:

- Zdroj světla: bílá LED 30W
- Odhadovaná životnost LED: až 50 000 hodin
- Úhel světla: 8°
- LED displej + 4 tlačítka rychlého výběru
- DMX kanály: 9/11
- Stmívač / stroboskop: nastavitelný jas lampy 0-100%, stroboskopický kmitočet 1-20krát / s-IP20
- Maximální spotřeba energie: 50W
- Hmotnost: 3,5 kg
- Rozměry (Š x V x H): 15,5 x 27,5 x 14,5 cm
- Ovládání: DMX512, master / slave, ovládání zvukem, auto, programy
- Napětí: AC100-240V, 50Hz


4 490,00 Kč